moudré hraní Kolín

Novinka

Od září jsme otevřeli lekce Play Wisely v angličtině‼️‼️‼️
Chcete, aby vaše dcera/syn ovládali v budoucnu výborně cizí jazyky?
Chcete, aby jim učení angličtiny ve škole šlo hladce?
Důležité je začít brzy a jak jinak než formou hry!
Dětský mozek do 6 let je jako houba, nasává a nasává. S čím se v této době potká, to v budoucnu lépe a rychleji zpracovává. Na tomto principu je založený koncept Play Wisely.
Přidejte se k nám a pojďte rozvíjet své dítě!
Lekce vede skvělá lektorka Lucie Rázková, absolventka Filozofické fakulty Masarykovy univerzity obor angličtina.
Lucka má rovněž pracovní zkušenosti z USA a Velké Británie.

Reference

Moc děkujeme paní Radinové za úžasné lekce Moudrého hraní. Když jsme začali s jedenácti měsíčním synem na lekce chodit, byl netrpělivý, vzteklý a velmi neposedný. První dvě lekce byly docela náročné, ale už od třetí je na něm vidět veliký posun. Už vydrží u hry sedět, zajímá se jak věci fungují, zkoumá a rychle se učí. I jeho záchvaty vzteku jsou mírnější a méně časté. Naučil se se mnou spolupracovat a hru a učení si oba moc užíváme. Moc děkujeme paní Lence za trpělivost a skvělý přístup nejen k synovi, ale i k mamince.

Petra a Tadeášek

Přesně tohle nakopnutí jsme potřebovali! Lenka to s dětmi umí, odkoukávám a učím se hrát spolu s Honzíkem (2 a 1/4 roku). Oba nás to baví, motivuje a inspiruje. Víme už, jak na to a těšíme se na nové příště. Hraní krásně nastartovalo i věci, které vázly (u nás konkrétně chuť mluvit a chodit na nočník). Jestli jsem si doteď myslela, že "jsme pozadu", tak beru zpět, všechno doháníme mílovými kroky, pokroky jsou vidět od první ukázkové lekce zdarma.
Využila jsem i možnost hlídání, pacholek nechtěl ani domů. V té chvíli ze mě úplně spadl strach z nástupu do školky. Budeme oba v klidu a připravení. Leni, díky Vám!

Petra N.

Kurz Play Wisely velmi doporučuji. Chodíme s moji dcerou Adélkou již dva měsíce a rády bychom pokračovaly. Moje dcerka měla hyperaktivní chování, např.: ve třech letech neuměla v klidu ležet a poslouchat pohádku, kvůli poruše pozornosti nechápala ani dost často smysl věty . Nedokázala odpovědět na obyčejnou otázku, měla velmi špatnou výslovnost i přesto, že jsem s ní cvičila, ale marně. Nyní máme 8 lekcí za sebou a pokroky jsou neuvěřitelné. Adélka mi začala odpovídat na otázky, výslovnost má již o padesát procent lepší, soustředění je téměř v normálu 3 letého dítěte . Během dvou měsíců zná všechny geometrické tvary, umí napočítat do deseti a umí už několik básniček a písniček. Večer se Adélka vždy těší, až si budeme povídat a učit se nové věci. My určitě budeme nadále kurz v Kolíně navštěvovat. Tímto děkujeme i pí. LENCE RADINOVÉ, na kterou se Adélka vždy těší.

      Veronika Č. 

Kurz Play wisely mohu jen doporučit. Navštěvuji ho s 2,5letým synem už více jak 2 měsíce a jsem velmi spokojená. Prokůpek dokáže více udržovat pozornost, rozezná pravou a levou stranu, začal používat stupňování velikostí (malý-menší-nejmenší/velký-větší-největší) a zná písmenka. Zároveň se zlepšily jeho motorické schopnosti díky pohybovému úseku v každé lekci, kdy trénuje nejen koordinaci, balanc a postřeh, ale poznává např při chůzi různé povrchy. Lenka Radinová je vždy na každou naši lekci perfektně připravena nejen s pomůckami, ale hlavně s dobroru náladou. Lenka má letité zkušenosti s dětmi a já velmi oceňuji její individuální přístup, nadšení rozvíjet dovednosti dětí a také její praktické rady. Po absolvování základních 8 lekcí, jsem se rozhodla kurz prodloužit o další 2 měsíce právě díky výsledkům, které jsou na Prokůpkovi znát. Já i syn se vždy na lekci těšíme.

      Simona P. 

Na první ukázkové hodině jsme byly někdy začátkem října a hned po této ukázkové hodině jsem na holkách doma viděla nějaký pokrok, více se smály, vice se soustředily na hračky a celkově byly dobře naladěné ten den, to mě přimělo k tomu, abychom dále pokračovaly. Hodiny jsou velmi zajímavé, holkám se líbí a vidím na nich pokrok hlavně v řeči. Žvatlají čím dal víc. Moudré hraní určitě doporučuji všem maminkám, které už od útlého věku dítěte chtějí své dítě určitým způsobem vzdělávat. Za mě rozhodně ano!

      V.N. 

O PLAY WISELY jsem se dozvěděla z letáčku u naší pani doktorky. Začaly jsme s dcerkou navštěvovat a byly jsme velice mile překvapeny s milým chováním paní učitelky (tety). Dcerka 20měs. než tam začala chodit byla během hraní roztěkaná a šla z jednoho do druhého, od té doby je soustředěná a snaží se dokončit hru do konce. Používáme různé hraní, co se naučila tam, nejvíc se jí líbí, když má barevné víčko položit na stejnou barvu, stále rozepíná a zapíná zipy. Určitě na jaře navštívíme znovu kurz.

      Nikola a Natálka 

Moc děkuji, hrozně se tam Vojtíkovi líbilo, často si vzpomene na hrací tetu Jen je to prostě dost peněz. Moc ti fandím a držím palce, ať se děti hrnou. Děláš to výborně a je vidět, že jsi se v tom našla.

      Terka 

Úzce spolupracujeme

Play Wisely ČR

Play Wisely ČR
Česká Republika

Market KOAKAY
Market KOAKAY Kolín 

Počítadlo

032730
Dnes
Včera
Tento týden
Minulý týden
Tento měsíc
Minulý měsíc
Celkem
26
32
78
32418
865
608
32730

Vaše IP adresa: 34.237.138.69
25.11.2020 18:06